Vítejte

Spolek Rakušanů (VÖT) je platforma pro setkávání. Naši členové se již více než 20 let pravidelně potkávají na nejrůznějších akcích v Praze. Vítán je každý, kdo má vztah k Rakousku a mluví německy. Jsme společenství, které spojuje.

O nás

Spolek byl oficiálně založen v roce 1994. Jeho současným prezidentem je pan Dr. Erwin Hanslik a má zhruba 250 členů. Historie je utvářena pořádanými akcemi, které mají jednorázový či opakující se charakter a členy, kteří se jich účastní.

Pravidelně pořádané akce

Stammtisch

RestauraceSněmovna, Jakubská 5, Praha 1

každé první úterý v měsíci
od 19 hodin

Již více než 20 let se pravidelně potkáváme v Praze při takzvaném Stammtischi, který se koná každé první úterý v měsíci. Přijďte se pobavit do příjemných prostor s výhledem na Prahu.

Vítán je každý, rezervace předem není nutná. 

Termíny následujících setkání naleznete zde.

Rakouský ples

18. ledna 2019, Palác Žofín,
Slovanský ostrov od 21 h

Náš elegantní Rakouský ples je každoročním společenským vrcholem pražské plesové sezóny. Ples se koná v nádherném paláci Žofín. Již od roku 2001 se na Slovanském ostrově tančí pod taktovkou vídeňské plesové tradice.

Rakouský ples je tradičním místem mezinárodního setkávání mnoha osobností z oblasti politiky, z podnikatelské i kulturní sféry a neméně atraktivní je i pro mladé tanečníky. Každým rokem je tato událost oblíbenější.

Více o plese naleznete na stránkách
www.rakouskyples.cz.

Podrobnější informace o VÖT naleznete na německé verzi.